Personal

Försäljning

Evert Andersson
Tel: +46 300 198 71
Mob: +46 705 37 04 57
evert@kzhandels.se


Försäljning

Karl Zickert 
Tel: +46 300 198 72
Mob: +46 705 60 85 25
karl@kzhandels.se

Försäljning


Andreas Lindvall
Tel: +46 300 52 13 95
Mob: +46 727 10 20 14
andreas@kzhandels.se

Försäljning - Stockholm

Tommy Jansson
Tel: +46 300 52 13 93
Mob: +46 706 77 55 46
tommy.jansson@kzhandels.se

Försäljning - väst

Anders Carlsson
Tel: +46 300 52 13 96
Mob: +46 720 92 19 91
anders@kzhandels.se

FÖRSÄLJNING - NORR

Tommy Norén
Tel: +46 300 52 13 94
Mob: +46 725 60 70 85
tommy@kzhandels.se


KONSTRUKTION - VERKSTAD

Krister Fridholm
Tel: +46 300 52 13 90
Mob: +46 703 84 94 94
krister@kzhandels.se


INKÖP/LAGER

Lena Corneliusson
Tel: +46 300 52 13 92
Mob: +46 702 38 35 83
lena@kzhandels.se


EKONOMI

Annika Permyr
Tel: +46 300 52 13 91
Mob: +46 702 20 14 24 
annika@kzhandels.se

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy.